< Повернутися

Вікторія Кисленко

Вихователь групи Невгамовні
«Я намагаюся виховувати у дітей повагу до себе і до інших, почуття співчуття до ближнього, природи, будь-якої живої істоти».

Вікторія навчалась у Богуславському гуманітарному коледжі ім. І. Нечуя-Левицького за спеціальністю Дошкільне виховання. Продовжила навчання у Переяслав-Хмельницькому державному університеті ім. Г. Сковороди (направлення підготовки Дошкільне виховання) та отримала диплом бакалавра за спеціальністю Вихователь дітей дошкільного віку.

Вікторія так розповідає, чому вона обрала саме цю професію:

«Моя професія — вихователь дитячого садка, мені подобається постійний живий контакт з дітьми, а також здатність бути різноплановим фахівцем. Дуже важливий і психологічний аспект. Працюючи вихователем, я розумію, що всі діти індивідуальні, і я повинна знайти ключик до кожної дитини. Адже потрібно знайти не тільки індивідуальний підхід до дитини, а й порозумітися з батьками. Кожен день, зустрічаючись вранці й прощаючись вечорами, не дозволяти їм ні на одну хвилинку сумніватися в безпеці й любові до їхніх дітей. 

У дитинстві я мріяла стати вихователем, тобто бути з дітьми та вкладати в них часточку себе. Я хотіла стати вихователем, тому що я люблю дітей. Це дуже відповідальна робота, але цікава. Мені дуже подобається спілкуватися з дітьми. Вони дуже милі та кумедні.

Коли я ще ходила до дитячого садочка в мене була чудова вихователька — Олена Мефодіївна. Ця людина для мене — ідеал вихователя. Вона вміла знайти підхід до кожного, дбала про дітей групи як про своїх власних і стала для мене другою мамою. Її творча праця вплинула на вибір моєї майбутньої професії.Пройшли роки... Я закінчила педагогічний університет та пішла працювати в дитячий садок де я виховувалася. І так сталося, що моєю напарницею стала моя вихователька — Олена Мефодіївна. Можливо, це подарунок долі...

Народна мудрість нагадує, що праця вихователя дає свої плоди з роками. Вона дуже потрібна, адже діти — це наше майбутнє і сьогодення. З кожним днем любов до дітей та до моєї професії не зникає, а стає ще мудрішою і глибшою. Я вкладаю в них часточку себе!»