< Повернутися

Наталя Толмачова

Практичний психолог
«Навчати дитину прислухатися до своїх відчуттів та висловлювати їх — значить вчити розвивати її мову, мислення та усвідомлення себе людиною. Навчати бачити більше варіантів вибору в ситуаціях — значить розвивати самодостатність і впевненість у своїх силах».

Наталя закінчила Кременецький педагогічний інститут ім. Т.Г. Шевченка, отримала кваліфікацію бакалавра педагогічної освіти, вихователя дітей дошкільного віку. Продовжила освіту в Московському Гуманітарному Інституті ім. Дашкової та отримала з відкзнакою кваліфікацію Психолог і викладач психології за спеціальністю Психологія.

Пройшла професійну перепідготовку в Московському Інституті психотерапії та клінічної психології – отримала професійну перепідготовку за спеціальністю 030302 Клінічний психолог зі спеціалізацію з когнітивно-біхевіоральної психотерапії. У Московському інституті психотерапії та клінічної психології пройшла окремий курс у напрямку нейролінгвістичного програмування. Наталя є сертифікованим практиком НЛП (нейролінгвістичного програмування) а також НЛП-майстром.

Наталя постійно удосконалює свої знання на психологічній ниві. Так, сьогодні вона закінчує навчання в Московському психолого-соціальному інституті, де отримує професійну перепідготовку за спеціальністю Дитячий нейропсихолог.

Життєве кредо Наталі: «Ставитись до людей так, як би ти хотів, щоб ставились до тебе». У своїй роботі понад усе любить дарувати радість та хороший настрій малечі.