< Повернутися

Леся Портретова

Керівник музичного та хореографічного гуртків
Моє життєве кредо — робити дітей щасливими. Дитина не може чекати. Вона хоче і повинна бути щасливою сьогодні й зараз. Тому я маю робити все для того, щоб кожна секунда спілкування зі мною робила її щасливою, радісною і, звичайно ж, розумною та досвідченою.

Професійне кредо Лесі Вікторівни — допомогти дитині розкрити свої здібності, зацікавити світом музики й танцю.

Леся Портретова з дітьми дошкільного віку працює понад 20 років. Її вихованці постійно брали участь у міських конкурсах художньої самодіяльності, де займали призові місця. А також виступали на концертах присвячених Дню міста, 8 Березня, міських освітянських заходах.

Леся Вікторівна закінчила Богуславське педагогічне училище імені І.С.Нечуя-Левицького за спеціальністю Вихователь та організатор музичної діяльності у дошкільних закладах. Навчалася у музичній школі та була учасницею дитячого хореографічного колективу. У 2009 році закінчила курси дитячої хореографії при Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів.

Леся Вікторівна має відзнаки за педагогічні досягнення від Відділу освіти Ірпінської міської ради; Головного управління освіти та науки Київської обласної державної адміністрації; Виконавчого комітету Ірпінської міської ради.