< Повернутися

Ірина Плющева

Практичний психолог
«Вважаю, що у світі є чарівна паличка, яка виконує будь-які бажання. Це — усвідомленість. Адже саме саме через усвідомленість проблеми приходить її рішення, а через усвідомленість потреб — їх реалізація. Я психолог, і чудово знаю, як людям допомогти знайти саме ЦЮ чарівну паличку».

Як Іріна сама розповідає про своє покликання: 

У дитинстві постійно чула від дорослих фразу: «Вибери для себе щось одне, перестань займатися різними речами…» Я й обрала для себе психологію — багатогранну, невичерпну науку, що на практиці дозволяє використовувати різні методи та підходи. У своїй роботі не фантазую зайвого, намагаюся транслювати реальність. Завжди покладаюся на професійні знання та емпатію.


Здобула кваліфікацію практичного психолога, наразі є членом Української спілки психотерапевтів. Брала участь в різних навчальних проектах: «Проективні методики в роботі дитячого психотерапевта» Київ, УСП; «Терапія творчістю. З практики для практики» Міжрегіональний інститут Гештальт-терапії та мистецтва; «Використання технік пісочної гри з дітьми різного віку». Навчально-методичний центр практичної психології м. Дніпра; «Асистент вчителя в інклюзивній школі», Центр неперервної освіти львівського університету імені Івана Франка.


Понад 6 років працюю дитячим психологом у таких сферах: дитячо-батьківські стосунки; розлади у поведінці; негативні психічні стани, стреси; труднощі в навчанні; самооцінка та соціалізація; ЗПР, РСА, затримка мовленнєвого розвитку; розробка та проведення розвивальних тренінгів для дітей старшого дошкільного віку, середня та старша школа.