< Повернутися

Ганна Хлєбутіна

Вихователь групи Невгамовні, Логопед
«Кожна дитина неповторна і талановита! Завдання педагога — знайти обдарованість маленької людини та допомогти їй проявити себе!»

У 2000 році Ганна закінчила педагогічний коледж ім. К. Ушинського за спеціальністю Вихователь. У 2006 році закінчила педагогічний університет ім. М. Драгоманова за спеціальністю Вчитель-логопед. Стаж роботи Ганни у педагогічній сфері — 17 років. З 2000 до 2014 року вона працювала вчителем-логопедом та вихователем у ДНЗ №3 «Козачок», протягом 2013-2016 років — у ПДНЗ «Фортеця», а з 2016 року працює в Happy Land. 

Ганна розповідає про те, чому вона обрала професію педагога: «Я педагог у четвертому поколінні. Коли була дитиною, часто допомагала мамі, котра працювала вихователем у дитячому садочку. Бути педагогом — мрія мого дитинства, яка здійснилася! Люблю спілкуватися саме з дітьми. Діти — найкращі люди на землі: відкриті, безпосередні, люблячі, справедливі! Чудово, коли бачиш як вони ростуть, розумнішають, дорослішають. І ти безпосередньо сприяєш їх росту та розвитку, адже вихователь — це вчитель, який допомагає дитині зробити перший впевнений крок у майбутнє! Приємно усвідомлювати, що ти можеш посприяти вихованню справжньої Людини!»