4 гри для найменших, щоб навчитися програмуванню
Опубліковано:
2017-11-03

Всі діти люблять грати в комп’ютерні ігри. Та грати в них, не знаючи основ програмування — це ніби читати книжку, не вміючи писати. На щастя основи кодингу можна пізнати вже в дитячому садочку. Ми пропонуємо чотири гри, з якими ваш малюк познайомиться з програмуванням із задоволенням!

Kodable

Гра для дітей віком від 5 років, яка навчає основ програмування в ігровій формі. Головні герої гри — сім’я пухнастих кульок fuzzFamily. Їхній корабель розбився, і щоб повернутися додому, їм потрібна допомога. Дитина учиться розв’язувати задачі, які ускладнюються від рівня до рівня. Кумедні персонажі цієї гри точно сподобаються всій родині. Це веселий і простий спосіб вивчити основи програмування! Гра доступна на iOS та Аndroid.

Завантажити гру.

 


Daisy the Dinosaur

Мила проста гра, головним героєм якої стала динозавр Дейзі. Розрахована на діток дошкільного віку з 4 років. Гра навчає основ логіки програмування. Основне завдання — анімувати динозавра, використовуючи дев’ять команд. Доступна на iOS.

Завантажити гру.

 


Lightbot

У грі у вас є робот, і ваше завдання — запрограмувати його так, щоб дійти до цілі та запалити лампочку. Виконуючи завдання, можна навчитися навичок організації процесів і алгоритмізаціі. Все лаконічно і зрозуміло, ніщо не відволікає юного геймера від роздумів. Перша частина гри — для найменших віком від 4 до 8 років. Доступна на iOS та Аndroid.

Завантажити гру. 

 


Cargo-bot

Ще одна проста гра, перші рівні якої будуть цікаві для дошкільнят. Слів у ній майже немає, тому навіть ті, хто ще не вміє читати, з легкістю її освоять. У грі необхідно пересунути ящики роботом за найменшу кількість ходів. Складніші рівні примусять надовго задуматися і дорослих. До речі, гра повністю запрограмована на iPad.

Завантажити гру. 

 

Сподобалась стаття? Поділись!