Відкриття нової початкової школи Happy Land School в Ірпені
Опубліковано:
2018-04-26

Початкова приватна школа Happy Land School — це проект освітньої компанії Happy Land Family, яка надає послуги в культурно-освітній сфері з 2014 року та підтверджує свою роботу ліцензіями.

Наша мета — створити школу, в якій діти будуть щасливими. Школу, яка даватиме учням не тільки фундаментальні знання з програмних предметів, а й практичні навички. Ми культивуємо індивідуальність та використовуємо принципи всебічного розвитку і виховання, щоб розкрити потенціал кожної дитини.

Happy Land School займає площу в 900 м² та знаходиться поруч із Центральним парком в місті Ірпінь. На базі школи буде створена унікальна інфраструктура для всебічного розвитку дитини. Сучасні класи, спеціалізовані кабінети та творчі майстерні, бібліотека та комп’ютерний клас, роздягальня, їдальня, кімната відпочинку, медичний кабінет — все це передбачено у будівлі Happy Land School. Кабінети будуть обладнані ортопедичними партами, мультимедійними дошками та проекторами. Крім того, на території школи передбачені місця для прогулянок та спортивні майданчики.


Наша освітня програма — це поєднання науково-педагогічних проектів «Росток» та «Інтелект України»
(затверджені МОН України на 2018-19 н.р.), а також успішних навчальних методик Фінляндії та Великобританії. У 2018 році Happy Land School отримала Ліцензію від Міністерства освіти і науки України.

«Діти мають використовувати у повсякденному житті знання, які вони отримають на заняттях в школі. Ми вчимо дітей спілкуватися, висловлювати свою думку, працювати в команді, бути цілеспрямованими та отримувати задоволення від процесу навчання. Ми хочемо виховати нове покоління дітей, які зможуть розвивати свій творчий потенціал та лідерські якості».
Лариса Снігир, методист Happy Land Family


Мета методик Happy Land School — донести суть предмету до кожного учня, почути його власну думку, розвинути інтелект кожної дитини. Навантаження при вивченні предметів збільшуються поступово; матеріал викладається в нетрадиційній формі. Щоб адаптаційний період від садочка до школи пройшов легко, для дітей створюється комфортна, майже домашня атмосфера.

Пріоритетні предмети в Happy Land School — англійська мова, інформатика та математика. Ці дисципліни вивчаються з першого класу. Крім того, ми надаємо увагу естетичному вихованню та здоровому способу життя. Учні Happy Land School можуть займатися хореографією, вокалом, образотворчим мистецтвом, спортом. Також за потребою ми проводимо тренінги з психологом.


Для учнів Happy Land School розроблено режим повного навчального дня, який поєднує в собі уроки за програмою, додаткові студійні заняття, триразове харчування, прогулянки на свіжому повітрі та відпочинок. У кожному класі — до 16 дітей, що дасть можливість вчителю індивідуально займатись із кожним учнем. Діти перебувають у школі з понеділка до п’ятниці, з 09:00 до 18:00.

Вартість навчання в Happy Land School — 8000 грн/місяць (для випускників садочка Happy Land — 7050 грн/місяць). До цієї вартості входить навчання за програмою, затвердженою МОН України. Додатково сплачується вартість триразового харчування — 85 грн/день та вступний внесок — 5000 грн (раз на рік). За додаткову вартість можна обрати творчі чи спортивні студії для дитини. 

Школа розрахована на дітей віком від 6 до 10 років (1–4 класи). Станом на квітень 2018 року у будівлі Happy Land School проводяться ремонтні роботи, презентація будівлі школи та її території відбудеться влітку 2018 року. 

Happy Land School починає функціонувати в повному режимі з 1 вересня 2018 року та зараз оголошує набір до 1 та 2 класів. Заявки на вступ до школи приймаються до 15 липня 2018 року. Після розгляду заявки вам буде назначена зустріч з адміністрацією школи та педагогами, щоб визначити рівень підготовки вашої дитини до школи.

Щоб подати заявку на вступ до школи, потрібно ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ

Також свої питання ви можете поставити за телефонами: 

(096) 235-31-87 та (097) 990-47-96.

Сподобалась стаття? Поділись!