Мультсеріали англійською мовою
Опубліковано:
2017-10-29

Продовжуємо нашу рубрику з порадами, що цікавого подивитись із дітьми. Тримайте підбірку розвивальних мультиків англійською мовою для дітей віком від 3 місяців до 5 років.

«Бебі Енштейн» (англ. Baby Einstein) — для дітей від 3 місяців до 3 років. Кілька серій по 7-10 хвилин об’єднані однією темою. Наприклад: тварини світу, природа, вивчаємо воду, мистецтво, музика, мова. Відео хоч і документальні, але дуже пізнавальні! У мультику можна буде дізнатись про різні стилі музики, відомих композиторів, видатних художників, вивчити англійські слова та дізнатись про явища живої природи.

 


«Даша слідопит» (англ. Dora the Explorer) — для дітей від 2 до 5 років. Головна героїня дівчинка Даша разом з друзями мавпочками потрапляє в різноманітні пригоди. Цей мультик потрібно дивитись на планшеті. Адже його особливістю є інтерактивність — разом із Дашею треба відповісти на питання, знайти щось на екрані, пострибати, повторити англійські слова.

 


«Вперед, Дієго, вперед!» (англ. Go, Diego!) — для малюків віком 2-5 років. Хлопчик Дієго разом із сестрою Алісою рятує тварин в тропічних лісах. Крім поведінки тварин, цей мультик навчає англійської мови. Він, як і «Даша слідопит», інтерактивний — дивіться на планшеті, буде цікаво!

 


«Клуб Міккі Мауса» (англ. Mickey Mouse Clubhouse) — для дітлахів віком 2-6 років, серії по 20 хвилин. Серії, в яких Міккі, Мінні Маус, Гуфі, Дональд, Дейзі навчають дітей лічби, поняттям більше/менше, геометричним фігурам, дружбі та взаєморозумінню.

 
Сподобалась стаття? Поділись!