Що подивитись на вихідних: ТОП 3 розвивальні мультсеріали
Опубліковано:
2017-09-29

Мультики — невіддільна частина дитинства. Головне — підібрати правильні, які будуть не тільки веселими, а й розвиватимуть кмітливість і допитливість у вашого малюка. Пропонуємо три розвивальні мультсеріали, які стали улюбленими у багатьох мам та їхніх допитливих малюків! 

«Лунтік і його друзі» (рос. «Лунтик и его друзья»). Коротенькі серії по 5 хвилин підійдуть маленьким глядачам від 2 до 7 років. Головний герой — казковий прибулець Лунтік, він разом із друзями вивчає світ навколо. Крім нього, в мультсеріалі багато комах і тварин, що зображають дорослих і дітей. Ситуації, що змальовуються, навчають доброти та правильної поведінки.


«Дейв і Ейва» (англ. Dave and Ave)
 — для дітей від 1 до 6 років. Український мультик… англійською мовою! Так, цей мультсеріал справді створили аніматори зі Львову, і він уже став мегапопулярним в усьому світі! Веселі віршики розвивають емоційні, когнітивні та мовні навички малюка. Дубляжу українською немає — отже, це прекрасна можливість почати вивчення англійської!

 


«Зоопарк» (англ. Zoo mix)
— для віку від 2 до 7 років, серії по 5 хвилин. У кожній серії розповідається про двох тварин — їх поведінку, життя, звички, цікаві факти. Все це говориться короткими, лаконічними реченнями — це покращує сприйняття і запам’ятовування!

 
Сподобалась стаття? Поділись!