5 добрих книг для читання перед сном
Опубліковано:
2017-10-20

Історії, розказані нам на ніч в дитинстві, лишаються на все життя... Розкриваючи книгу перед сном, ми відкриваємо дитині безмежні простори для фантазій та мрій. І це дуже важливо — адже згодом світлі дитячі мрії перетворюються на прагнення і досягнення вже дорослої людини! 

Пропонуємо вам п’ять книг, з якими сни у вашій родині будуть солодкими.

Туве Янссон «Країна Мумі-тролів»

Відкрийте разом з дитиною магічний світ Мумі-тролів, дивовижних створінь відомої фінської казкарки Туве Янссон. Добрі та незвичайні розповіді про цих істот зачарували увесь світ — казкові Мумі-тролі, нащадки справжніх скандинавських тролів, завоювали любов у серцях багатьох малюків. Ці книги створені для того, щоб відчути тепло і затишок поряд зі своїми матусями, як Мумі-троль поряд зі своєю Мумі-мамою. 🤗 Більше інформації про книгу.


Іль Сунг На «Ш-ш-ш… Сонна книжка»

Совеня, що не спить вночі, пролітає над різними тваринами і розповідає, як вони люблять дивитися сни. Молодий корейський художник Іль Сунг намалював у своїй книзі ніч так, що і самому скоріше хочеться зімкнути оченята та поринути у чарівну країну снів. Ця книга для найменших — надзвичайні ілюстрації, милий текст, багато місця для фантазії. 😇 Більше інформації про книгу.


Олександр Волков «Чарівник смарагдового міста»

Ваш малюк швиденько засинатиме, щоб скоріше настало завтра — саме тоді мама нарешті прочитає ще кілька сторінок улюбленої книги! Пригоди сміливої дівчинки Еллі та її вірного песика Тотошки в чарівній країні ми пам’ятаємо зі свого дитинства! Книга вчить, що таке справжня дружба, як долати перешкоди і сміливо досягати цілей. До того, у мужності з Еллі може позмагатися хіба що Фродо з «Володаря кілець». 😜 Більше інформації про книгу.


«100 казок» у трьох томах. Збірка найкращих українських народних казок.

Ніщо не подарує кращих снів, як ніжна українська казка! Особливо прекрасні казки з цього видання від «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» — тут всі вони підібрані з любов’ю, великий формат книги, цілих три томи. До того ж, крім Курочки Ряби є ще екшн-історії, котрі захоплять навіть батьків. А ви бачили ці неперевершені ілюстрації? І якщо мама засне першою, малюк тихесенько розглядатиме всі малюнки — гарантуємо! 😍 Більше інформації про книгу.


Сашко Дерманський «Казки дракона Омелька»

Живе на світі кумедний і зелений дракон Омелько. Талант має незвичайний: складає чудові казки. От тільки халепа — слухачів у нього немає, бо ж усі тікають від нього, як тільки побачать. Книга українського дитячого письменника Сашка Дарманського дуже кумедна та цікава. Підійде як для маленьких слухачів з 3 років, так і для доросліших читачів. Це, звісно, якщо ви наважитесь слухати казки від справжнього дракона. 😉 Більше інформації про книгу.

Сподобалась стаття? Поділись!