Міні-садок (3-4 років)

Міні-садок (група неповного дня) — це ідеальна програма розвитку для дітей, що не ходять у дитячий садок, або готуються йти до нього. Наші педагоги допоможуть адаптувати дитину до дитячого садочку повного дня. Вартість навчання і перебування: 3700 грн/місяць.
Записати дитину до групи

У міні-садку (групі неповного дня) діти навчаються, граються, спілкуються. Головна мета — розвивати дрібну моторику та сенсорику у дітей, а також вчити їх взаємодіяти з навколишнім світом. Тут ваш малюк буде займатися тим же, чим і діти в групах повного дня — заняття та розвиваючі ігри та за програмою, спілкування з однолітками, прогулянки. Єдина відмінність — дитина буде відвідувати тільки ті заняття, які за розкладом проходять у першу  половину дня.

Групу неповного дня ми створили, щоб адаптувати та підготувати дитину до відвідування садочку повного дня. Ця група формується за класичною моделлю організації дитсадка — коли є вихователь та помічник вихователя, які контролюють перебування дітей у садку та займаються з ними базовими дисциплінами. До списку цих дисциплін входять: художня література, дитина у довкіллі, розвиток мовлення, навчальні ігри, математика, художня студія, фізичне виховання, музика.

Міні-садок розрахований на дітей віком від 3 до 4 років. Під наглядом уважного та досвідченого вихователя, музичного працівника, хореографа і фізкерівника, наші дітки займаються математикою, грамотою, вивчають англійську мову, знайомляться зі світом природи, вчаться малювати, ліпити та  конструювати, співають, танцюють і весело грають.

Група неповного дня працює за рекомендаціями програм «Українське дошкілля» та «Дитина». Програма групи базується на методиках світового рівня та доповнена навчальними елементами сучасних методик раннього розвитку. Освітній процес проводить педагог, який свою роботу зосереджує на таких завданнях дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров'я дитини; виховання в дітей любові до Батьківщини, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної мови, національних цінностей українського народу, свідомого ставлення до себе, оточення і довкілля; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду.

Діти перебувають у садочку з понеділка по п’ятницю, з 09:00 до 13:00. У групі — 15 осіб, що дозволяє приділити увагу кожній дитині, а також мінімізувати ризик вірусних захворювань. Станом на 23/09/2019 є вільні місця в групі.

Вартість навчання: 3700 грн/місяць (діє до 31/12/2019). До цієї вартості входить: перебування у садочку, заняття згідно плану навчально-виховної роботи, сніданок та фруктова тарілка. Вступний внесок відсутній.

Для зарахування дитини до садочка необхідно надати:
1. Заяву від батьків.
2. Свідоцтво про народження дитини.
3. Довідку про огляд дитини сімейним лікарем або педіатром (за умови реальної необхідності із залученням спеціалістів).
4. Довідку від сімейного лікаря або педіатра про епідеміологічне оточення.

Записати дитину до групи

Розпорядок дня

09:00 — 09:15
Прийом дітей
09:15 — 09:30
Сніданок
09:15 — 11:15
Заняття згідно розкладу (математика, грамота, розвиток мови, логіка, природа, музика, фізкультура, англійська мова, малювання / ліпка / аплікація)
11:15 — 11:30
Фруктова тарілка
11:30 — 12:10
Вільний час (рольові ігри, читання програмової літератури)
12:15 — 13:00
Прогулянка на вулиці (на  ігровому майданчику)
Записати дитину до групи