Психолог

Заняття з психологом допомагають дитині бути в гармонії з собою та уміти висловити свої думки. Також психолог зможе допомогти рекомендаціями батькам у вихованні дитини.

У своїй роботі психолог використовує гештальт-підхід, арт-терапію, пісок та казки, які допомагають дітям в ігровій формі висловити все, що їх лякає, тривожить та засмучує. 

Зараз психолог у садочку Happy Land використовує різні методики роботи. Діагностична методика — це психологічне обстеження груп дітей та індивідуальні діагностики для виявлення рівня розвитку психічних процесів (пам’ять, увага, мислення, уява). Корекційно-відновлювальна методика використовується за наявності у дитини емоційних та особистісних труднощів. Це заняття на зняття тривожності, страхів та агресивних тенденцій, на підвищення самооцінки. Розвивальна методика  — це індивідуальні та групові заняття з підготовки до навчання у школі. 

У Happy Land за розвитком та емоційним станом малюка постійно спостерігають вихователі, психолог і адміністрація закладу. Ми приділяємо увагу кожній дитині, намагаємось зрозуміти її, навчити висловлювати свої думки та почуття. Для кожної дитини ми створюємо емоційний комфорт та допомагаємо в разі потреби.

Хочемо наголосити, що тільки в співпраці з батьками ми можемо досягнути більших успіхів у розвиткові кожної дитини як особистості. Для цього ми проводимо індивідуальні консультації з практичним психологом. З кожною дитиною психолог працює індивідуально. Також проводиться консультативна робота з батьками, дітьми різних вікових груп, а також із сім’ями.

Графік роботи психолога:
Понеділок: 08:30 –18:00
Вівторок: 08:30 – 18:00
Середа: 08:30 – 18:00
Четвер: 08:30 – 19:00
П'ятниця: 08:30 – 17:00

Керівники студії

Як проходять наші уроки

З кожною дитиною психолог працює індивідуально. Також проводиться консультативна робота з батьками, дітьми різних вікових груп, а також із сім’ями.