Підготовка до школи

На заняттях з підготовки до школи діти систематизують та узагальнюють знання, вивчають логіку, основи математики, грамоту, техніки ефективного читання, письмо.
Вартість: 1450 грн/місяць.

Заняття з підготовки до школи проходять за допомогою сучасних технологій: спеціального навчального програмного забезпечення, ноутбуків та інтерактивної дошки. З дітлахами вивчають: читання, письмо, математику, англійську мову, образотворче мистецтво, музику. Також діти займаються фізкультурою, індивідуально спілкуються з психологом. У результаті занять діти розвивають навички усного мовлення, вчаться аналізувати та порівнювати. Ми робимо окремі вправи на формування дрібної моторики, щоб дитячі руки вже були підготовлені до письма. Також у дітлахів розвивається логіка та математичні здібності, складається загальна уява про навколишній світ. Крім того, ми намагаємось розвивати їхні творчі здібності, привчати дітей до занять спортом, вчимо спілкуватися з іншими дітьми та почувати себе комфортно в колективі.

Задля забезпечення індивідуального підходу та досягнення високого рівня в процесі навчання формуються групи до 10 дітей. Кожен триместр проводиться тестування з метою визначення рівня засвоєння знань та матеріалу.

Заняття тривалістю 2 години проводяться 2 рази на тиждень. Вартість відвідування занять з підготовки до школи в місяць — 1450 грн. Вартість разового відвідування заняття — 180 грн.

Як проходять наші уроки