Англійська мова

Вчимо дітлахів не тільки сприймати на слух та запам’ятовувати іноземні слова, а й думати та спілкуватись англійською мовою.

Процес вивчення англійської мови в Happy Land захоплює з перших хвилин. Разом із викладачем діти співають, грають в ігри, малюють і танцюють. Керівник студії активно використовує рухову, слухову та зорову пам'ять малят. Така активна діяльність допомагає стимулювати їхній інтерес до вивчення англійської мови. Ігри-лічилки, вірші, загадки, пісні, казки роблять заняття веселим та емоційним, тому дітлахи із захопленням чекають кожного наступного уроку!

Крім того, керівник студії постійно спілкується з дітьми англійською мовою на повсякденні теми (наприклад, ставить такі питання: Як справи? Що ви куштували на обід? Чи сподобалась вам прогулянка? Кого ви бачили у парку?). Діти з радістю відповідають на питання англійськими словами та швидко розуміють, що набуті знання допомагають їм спілкуватись між собою. Завдяки цьому діти навчаються, не докладаючи зусиль — підсвідомо, шляхом наслідування (так як вивчають і рідну мову).

Усі заняття проводяться з використанням сучасних навчальних методик та з урахуванням психологічних особливостей малюків. Заняття в студії відбуваються в кожній групі згідно з затвердженим планом навчально-виховної роботи.

Керівники студії

Як проходять наші уроки