Організація днів народжень

Дитячий садок Happy Land пропонує вам проведення дня народження вашої дитини за веселою та насиченою програмою. Ваша дитина буде перебувати в теплій та радісній атмосфері, в оточенні інших дітей, отримає всі належні почесті іменинника, разом із друзями спробує смачний святковий торт, зможе запросити маму, тата, братиків і сестричок, інших друзів та близьких людей. Вартість: 1600 грн.

Наші професійні аніматори не тільки розвеселять малюків, а й дадуть можливість батькам теж відпочити на святі! Кухарі садочку Happy Land для маленького іменинника та його гостей виготовляють поживний, а головне безпечний для здоров’я малюків торт.

Замовляти святкову програму в садочку слід за два тижні, попередньо зустрівшись з адміністрацією, прочитавши та обговоривши сценарій. Зараз можна обрати сценарій із запропонованих тем або наші аніматори можуть розробити сценарій за вашими побажаннями.

Теми свята на вибір: Свинка Пеппа, Лунтік, Колобок, Маша та Ведмідь, Фіксики, Піратська вечірка, Гавайська вечірка, Космічна подорож, Клоуни, Принцеса цирку, Черепашки Ніндзя, Зоряні війни, Пеппі Довга Панчоха, Фея Дінь-дінь, Футбол, Тролі.

Якщо день народження випадає на вихідний день, то в дитячому садку його краще провести в понеділок. Організувати повноцінне свято вихователі рекомендують після денного сну, оскільки у батьків буде час підготуватися, а діти матимуть змогу повеселитися до кінця дня.
Ви можете бути впевнені, що день народження проведений в Happy Land запам’ятається вашій дитині як один із найцікавіших і захопливих.

ВІДГУКИ:

Тетяна Іваницька: «Вже другий рік поспіль ми святкуємо свій день народження на вихідних у приміщенні актового залу з друзями із двору та групи. Діти залишились задоволені веселим сценарієм свята, новими яскравими героями Тролями у виконанні наших вихователів та майстер класом з розмалювання імбирних пряників. Ще раз дякуємо всім за організацію та проведення дня народження! Це допомагає батькам не турбуватись за все окремо, а просто насолоджуватись святом». [посилання на відгук]

Вартість: Програма святкування Дня народження тривалістю від 1 до 2 годин за участю двох аніматорів — від 1600 грн (тематика за вибором дитини та батьків). Щоб замовити святкування дня народження, зателефонуйте за номером: +38 (097) 990 47 96 Заявки можуть подавати не тільки батьки дітей, які відвідують наш садок Happy Land. 

Дивіться відеорепортаж з дня народження Сергійка в Happy Land:

Дивіться відеорепортаж з дня народження Іллі в Happy Land:

Як проходять дні народження