Сучасні методики навчання

Ми застосовуємо індивідуальний підхід до навчання, що дозволяє виявляти та розвивати таланти кожної дитини.

Наші методисти при розробці навчальної програми використовують декілька найкращих світових методик.

1. Методика Глена Домана. Розрахована на здатність малюка засвоювати інформацію, яку подають йому на картках з написаними словами й предметами. Ця методика стимулює ранній розвиток мовлення та швидкочитання.

2. Вальдорфська педагогіка. Методика має в своїй основі модель наслідування дітей поведінки дорослих — їх вчать робити усі речі, які роблять дорослі (одягатися, прибирати речі, вітатися і т.п.).

3. Всебічне виховання за методикою Марії Монтессорі. Головна суть цієї методики — малюка необхідно вчити письму раніше, ніж усьому іншому. Заняття проходять в незвичайній формі, при активному використанні спеціального сенсорного матеріалу і посібників.

4. Методика Леоніда Береславського. З 1,5-річного віку за допомогою спеціальних вправ педагоги розвивають увагу, пам’ять, дрібну моторику малюка. З 3 років у дитини можна розвивати логіку та просторове мислення.

5. Методика Сесіль Лупан. С. Лупан вважала, що дитина завжди сама показує, що вона хоче дізнатися. Якщо вона потягнулась до м’якого шарфа або килиму — необхідно дати йому зразки різних тканин для сенсорного дослідження. Якщо дитина хоче гриміти предметами чи грюкати посудом — йому можна показати гру на музичних інструментах.

6. Методика Миколи Зайцева. Дитину вчать читати й говорити, показуючи кубики не з літерами, а з готовими складами. «Кубики Зайцева» різні за розміром, а написи зроблені різними кольорами. Пізніше стали випускати кубики з можливістю видавати спеціальні звуки. Завдяки цьому дитина вчиться читати та вимовляти звуки одночасно.

7. Методика сім’ї Нікітіних. Методика заснована на активному застосуванні різних ігор у навчанні дітей, у спілкуванні з ними.

8. Педагогіка співробітництва в методиці Шалви Амонашвілі. Професор та психолог заснував свою методику виховання на принципі рівної співпраці дорослого з дітьми.

9. Методика доктора Шінічі Сузукі. В основі даної методики навчання дітей музики з самого раннього віку. Доктор довів, що через музику дитина може виражати себе, а також отримувати від світу потрібні йому емоції — бачити добро, робити приємне, любити людей і мистецтво.