Будівля та територія

Садочок Happy Land розташований у мальовничому місті Ірпінь, що знаходиться на відстані 6 км від Києва. Площа двоповерхової будівлі садочка складає 2590 м². Зараз у Happy Land перебувають на вихованні 7 вікових дитячих груп — усього близько 140 дітлахів.

Мало хто знає, що саме в Ірпені Микола Носов написав перші розділи трилогії «Пригоди Незнайка і його товаришів». Прототипом Квіткового міста з казки стала вулиця Квіткова, де пройшло дитинство письменника. Саме там він маленьким хлопчиком пізнавав світ, відкривав для себе багато нового та мріяв — як і його відомий герой. Ми віримо, що саме така атмосфера допитливості та жаги до знань панує в нашому місті, адже навколишній світ тут заворожує та заохочує до пригод.

Будівля та територія садочку огороджена високим парканом, де в оточені багатовікових сосен дітлахи весело і безпечно проводять час. На великій території дитячого садочку розміщені окремі ігрові зони для кожної вікової групи.

Особливістю нашого садочку є власний великий спортивний стадіон, на якому проходить дитяча ранкова зарядка, спортивні заняття та змагання. Також тут дітлахи професійно займаються футболом.

Зелену територію прикрашають квіткові клумби, затишні дерев’яні альтанки зі столиками та лавочками, де можна сховатися від дощу та спеки. За кожною віковою групою закріплена піддослідна ділянка, на якій діти вирощують овочі, зелень та ягоди.

Happy Land знаходиться в 50 метрах від Центрального парку міста, куди старші вікові групи регулярно ходять у походи та спостерігають за білками, вивчають комах, метеликів і рослини.

Садочок має кабінети для інтелектуальних занять, просторі ігрові кімнати, дитячі санвузли, затишні спальні та комфортні роздягальні, спортивний та музичний зали, лабораторію творчості.

Групові кімнати та кабінети оснащені кварцовими лампами. Навчальні кабінети обладнані інтерактивними дошками, ноутбуками, плазмовими панелями, а також новітніми навчальними посібниками та дидактичними матеріалами.

Будівля садочку повністю відповідає санітарним і пожежним нормам, обладнана новітньою вентиляційною системою очищення повітря, пожежною та охоронною сигналізаціями.