Харчування

Меню в Happy Land ідеально збалансоване для дитини дошкільного віку — завдяки цьому дітлахи отримують всі необхідні поживні речовини, вітаміни та мікроелементи.

Ми пропонуємо п’ятиразове харчування: сніданок, фруктову тарілку, обід, полуденок і вечерю. За індивідуальним запитом батьків передбачені різні дієти (наприклад, безглютенова та безлактозна).

Необхідний для росту білок діти отримують із дієтичного м’яса кролика, індички, телятини та червоної риби. Джерелом енергії для дітей служать багаті на повільні вуглеводи органічні крупи, а також макаронні вироби з твердих сортів пшениці. Також до раціону дітей щодня входять свіжий хліб і випічка власного приготування. Більшість страв проходять термічну обробку в пароконвектоматі, що забезпечує збереження поживних речовин та робить страви дієтичними.

Все меню завчасно затверджується з дієтологами та санепідемстанцією. Закупівлею усіх продуктів займається кваліфікований персонал, основним завданням якого є перевірка продукції на відповідність сертифікатам якості. Усі продукти закуповуються відповідно до затвердженого меню невеликими партіями задля збереження їх поживних якостей. 

Приготування страв відбувається в сучасній кухні, яка оснащена новітнім кухонним обладнанням. Регулярно здійснюється обробка приміщення та обладнання кухні спеціальними дезінфекційними засобами.